Strona używa plików cookies, aby zapewnić wysoką jakość użytkowania, dowiedz się więcej.
wzory kaszubskie
wzory kaszubskie

Gastronomia na terenie CEPR

Na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w okresie letnim funkcjonują obiekty z bogatą ofertą gastronomiczną: restauracja "Góscyńc Pod Wioldźim Dela", Browar Kaszubska Korona, sala biesiadna z grill'em, ogniskiem i minibarem, Chata Kaszubska, piekarnia i cukiernia, gofry, lody.

Zaletą naszych dań jest również ich znakomita oprawa, stworzona z myślą o klientach, którzy cenią sobie estetyczne walory potraw. Nasze menu zmienia się tradycyjnie, wraz z porami roku, a oryginalne receptury i lokalne produkty sprawiają, że nasi goście czują się wyjątkowo. Dopełnieniem naszej gastronomii jest wspaniała obsługa, witająca swoich klientów w tradycyjnych kaszubskich strojach, zawsze uśmiechnięta i w pełni profesjonalna.

 • Wyroby piwowarskie i dania regionalne

  Trzypoziomowy Browar Kaszubska Korona to wyjątkowe miejsce prowadzone z pomysłem i pasją. Oprócz znakomitych wyrobów piwowarskich, nasi goście znajdą tu doskonałe regionalne dania, idealnie dopasowane do charakteru każdego z naszych piw. Na górnym i środkowym poziomie umieszczona jest restauracja oraz bar, natomiast dolny poziom zajmuje warzelnia, która stanowi serce browaru.

  Rozwiń szczegóły

 • Smakoteka

 • Nowa odsłona - Kulinarny renesans

  Restauracja znakomicie wkomponowuje się w stylistykę naszego obiektu i kusi przechodniów wspaniałymi, swojskimi aromatami. Nasi kucharze korzystają z bogactwa smaków kuchni tradycyjnej, okraszając je szczyptą nowoczesności, tworząc tym samym własne, niepowtarzalne smaki.

  Rozwiń szczegóły

 • Restauracja Amber

 • Ognisko, grill i tradycyjna kuchnia polska

  Tuż obok Najdłuższej Deski Świata zbudowaliśmy salę biesiadną. Tutaj mogą Państwo skosztować tradycyjnych dań kuchni polskiej i kaszubskiej (bigos, pulpety, golonka, karkówka w sosie, gołąbek, żurek, pomidorowa, flaki, fasolka, potrawka z kurczaka, bogracz).

  Rozwiń szczegóły

 • Kawiarnia “Ciasto i kawa”

 • Swojski chleb i wędliny, słodycze z kawą

  Na terenie naszego Centrum funkcjonuje również cukiernia i piekarnia. W cukierni mogą Państwo spróbować naszych wypieków i słodyczy popijając je najlepszą kawą na Kaszubach. W piekarni znaleźć można swojski chleb wypiekany w piecu według tradycyjnych kaszubskich zwyczajów oraz kaszubskie wędliny.

  Rozwiń szczegóły

 • LOKALIZACJA

  Znajdź nas

  Mapa

  Odwiedź nas

  Szymbarskich Zakładników 12,
  83-315 Szymbark
  Znajdź na GoogleMaps

  Kontakt

  Rezerwacja wycieczek, informacja - Muzeum
  kontakt@cepr.pl, +48 605-570-637
  Rezerwacja imprez okolicznościowych, informacja (Bankiety, komunie, wesela)
  +48 661-944-676, biuro@cepr.pl
  Obsługa gastronomi
  +48 691-232-391, gastro@cepr.pl
  Rezerwacja imprez, informacja (Eventy firmowe, szkolenia, konferencje)
  +48 725-994-001, biuro@hotelszymbark.com
  Rezerwacja hotelu
  +48 609-350-488, recepecja@hotelszymbark.pl

  Partnerzy

  Danmar - domy drewniane  Facebook

  fb icon CEPR

  fb icon Dom do góry nogami

  wzory kaszubskie
  wzory kaszubskie