Strona używa plików cookies, aby zapewnić wysoką jakość użytkowania, dowiedz się więcej.

Gastronomia na terenie CEPR

Na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w okresie letnim funkcjonują obiekty z bogatą ofertą gastronomiczną: restauracja "Góscyńc Pod Wioldźim Dela", Browar Kaszubska Korona, sala biesiadna z grill'em, ogniskiem i minibarem, Chata Kaszubska, piekarnia i cukiernia, gofry, lody.

Zaletą naszych dań jest również ich znakomita oprawa, stworzona z myślą o klientach, którzy cenią sobie estetyczne walory potraw. Nasze menu zmienia się tradycyjnie, wraz z porami roku, a oryginalne receptury i lokalne produkty sprawiają, że nasi goście czują się wyjątkowo. Dopełnieniem naszej gastronomii jest wspaniała obsługa, witająca swoich klientów w tradycyjnych kaszubskich strojach, zawsze uśmiechnięta i w pełni profesjonalna.

Restauracja "Gościniec pod Wielką Deską"

 • Tradycyjna kuchnia ze swojskimi aromatami

  Restauracja znakomicie wkomponowuje się w stylistykę naszego obiektu i kusi przechodniów wspaniałymi, swojskimi aromatami. Nasi kucharze korzystają z bogactwa smaków kuchni tradycyjnej, okraszając je szczyptą nowoczesności, tworząc tym samym własne, niepowtarzalne smaki.

  Rozwiń szczegóły

 • Browar Kaszubska Korona

 • Wyroby piwowarskie i dania regionalne

  Trzypoziomowy Browar Kaszubska Korona to wyjątkowe miejsce prowadzone z pomysłem i pasją. Oprócz znakomitych wyrobów piwowarskich, nasi goście znajdą tu doskonałe regionalne dania, idealnie dopasowane do charakteru każdego z naszych piw. Na górnym i środkowym poziomie umieszczona jest restauracja oraz bar, natomiast dolny poziom zajmuje warzelnia, która stanowi serce browaru.

  Rozwiń szczegóły

 • Chata Kaszubska

 • Naleśniki i pierogi... jak u babci!

  W Chacie Kaszubskiej serwujemy naleśniki i pierogi... jak u babci!
  Idealnie dobrane smaki wprawią w zachwyt nawet najbardziej wymagające podniebienie. Oferujemy pierogi tradycyjne z mięsem, boczkiem i cebulką, kapustą i grzybami, a także pierogi ze szpinakiem i w wersjach na słodko: z jagodami, z truskawką, z twarogiem. Wszystkie rodzaje pierogów przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy!

  Rozwiń szczegóły

 • Piekarnia i cukiernia

 • Swojski chleb i wędliny, słodycze z kawą

  Na terenie naszego Centrum funkcjonuje również cukiernia i piekarnia. W cukierni mogą Państwo spróbować naszych wypieków i słodyczy popijając je najlepszą kawą na Kaszubach. W piekarni znaleźć można swojski chleb wypiekany w piecu według tradycyjnych kaszubskich zwyczajów oraz kaszubskie wędliny.

  Rozwiń szczegóły

 • Sala biesiadna

 • Ognisko, grill i tradycyjna kuchnia polska

  Tuż obok Najdłuższej Deski Świata zbudowaliśmy salę biesiadną. Tutaj mogą Państwo skosztować tradycyjnych dań kuchni polskiej i kaszubskiej (bigos, pulpety, golonka, karkówka w sosie, gołąbek, żurek, pomidorowa, flaki, fasolka, potrawka z kurczaka, bogracz).

  Rozwiń szczegóły

 • Catering

 • Obsługa nawet do 1500 gości

  Wiedząc, że jednym z sekretów udanej imprezy jest idealnie dobrane menu, nasi kucharze pomogą Państwu wybrać dania najbardziej odpowiadające jej charakterowi oraz zadbają o wysoką jakość przygotowanych potraw. Jesteśmy przygotowani na obsługę nawet ok. 1500 gości. Organizujemy bankiety i pikniki firmowe, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, wesela, urodziny, rocznice, komunie, chrzciny, bankiety oraz duże imprezy plenerowe.

  Rozwiń szczegóły

 • LOKALIZACJA

  Znajdź nas

  Mapa

  Logo

  Szymbarskich Zakładników 12,
  83-315 Szymbark
  Znajdź na GoogleMaps

  Kontakt

  Rezerwacja wycieczek, informacja
  +48 605-570-637, booking@cepr.pl
  Rezerwacja imprez, informacja
  +48 725-994-001 biuro@hotelszymbark.pl
  Rezerwacja hotelu, informacja
  +48 609-350-488 recepecja@hotelszymbark.pl